O radiu

Szukamy pomysłów na wzbogacenie naszego programu. Jednak nie chcemy aby nasze radio było komercyjnym w sensie zależnym od którejś opcji politycznych, na razie nie mamy z tym problemów
i miejmy nadzieję, że tak pozostanie.

W ramach wolnego czasu próbujemy pozyskać sponsorów a także nagrody dla Słuchaczy, obecnie sponsorami audycji są sami słuchacze i prowadzący. Bardzo ważne jest Wasze wsparcie.
Promujemy także wydarzenia muzyczne i inne w ramach „barteru”. Oznacza to wzajemną współpracę czyli usługa za usługę, co przynosi korzyści obu stronom a także Słuchaczom.

To już nie te czasy, kiedy każda stacja radiowa skupia miliony Słuchaczy. Intensywny rozwój Internetu zdecydowanie zmienił pozycję radia jako medium, jednocześnie dając nowe możliwości.
W internecie każde radio ma konkurencję: gry online, kanały YouTube i cały szereg innych atrakcji. Dlatego kładziemy nacisk na jakość zarówno od strony brzmienia dźwięku i zaplecza technicznego.

Naszym mentorem był i jest Howard Stern (amerykański dj, dziennikarz, satyryk).
Co prawda nie pozwalamy sobie na dosłowną realizację jego pomysłów, jednak również i u nas jest wesoło. Słuchają nas w Polsce, Europie oraz w USA. Głównie są to osoby znające język polski, w którym mówimy na antenie. Radio ma charakter niekomercyjny i nadaje dla grona przyjaciół, które powiększa się z każdą audycją. W czasie naszych audycji można do nas dzwonić, wyrazić swoje zdanie, kogoś pozdrowić, podyskutować.
Nazwa radia “Stacja Impreza” Jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP.
Możliwe, że nasze radio z czasem zmieni się w radio nadające także na falach fm.

Możliwość komentowania została wyłączona.